Klan Darkness

Forum klanu Darkness i Akademii Darkenss

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Kiedy przeszles juz przez lasy i wąskie rozdroża, zobaczyłeś zarysowania potężnych fortyfikacji. Podchodzisz do wielkiej bramy i przekraczasz próg...

#1 2009-05-11 17:57:03

Airuk

Administrator

10335079
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 155

Odpowiedzi na wasze pytania.

Witam.

Jako ze nasz klan sie rozwija i przybywa coraz wiecej czlonkow (zarowno doswiczonych jak i poczatkujacych) postanowilem stwozyc wielki poradnik - FAQ dla poczatkujacych
.



Pytanie: Czy Bitefight jest gra bezplatna?
Odpowiedz:Tak, ale mozna kupic Piekielne Kamienie wzmacniajace twoja postac, jednak nie jest to obowiazkowe.

Pytanie: Jakie przywileje daje mi klan?
Odpowiedz: Klan pozwala ci sie bezpieecznie rozwijac, oferowac ci zarobek i zabawe przez wojny klanow oraz poznajac nowych ludzi. Wszystko zalezy od ciebie, czy sam zalozysz klan, czy dolaczysz do jakiegos z istniejacych.

Pytanie: Czy moge byc w klanie z przeciwna rasa?
Odpowiedz: Nie, taka mozliwosc nie istnieje.

Pytanie: Chcialem sprzedac przedmiot na targu, wyskakuje mi jednak napis "Nie mozesz tego sprzedac". Co jest?
Odpowiedz: Widocznie ten przedmiot ktory chcesz sprzedac, kupiles wczesniej od innego gracza na targu. Mozesz sprzedac przedmioty kupione tylko u kupca.

Pytanie: Czy moge zmienic rase?
Odpowiedz: Mozesz, umozliwia to Gem Metamorfozy (u kupca za 50 pk).

Pytanie: Czy moge nosic przedmioty z wiekszym lvlem od mojego?
Odpowiedz: Nie ma takiej mozliwosci.

Pytanie: Pewien gracz atakuje mnie bez przerwy. Nie mam z nim najmniejszych szans. Co moge zrobic?
Odpowiedz: Jesli gracz atakowal cie ponad 5 razy dziennie, mozesz to zglosic GM. Delikwent otrrzyma bana na kilka dni.

Pytanie: Do czego sluzy kryjowka?
Odpowiedz: Domostwo zmiejsza szanse znalezienia cie w wyszukiwarce oraz dodaje ci obrony podczas ataku na ciebie. Droga zwieksza lup z polowan. Mur zwieksza ci obrone podczas gdy ktos cie zatakuje.Otoczenia zwieksza szanse ze przeciwnik nie znajdzie cie w wyszukiwarce.

Pytanie: Czy skrzynka chroni cale moje zloto przed rabunkiem?
Odpowiedz: Skrzynia chroni tylko 24h twojej pracy na cmentarzu.

Pytanie: Kim jest Puffer oraz Kronikarz Podziemia?
Odpowiedz: Puffera znajdziesz an rynku, Kronikarz Podziemia to Bibliotekarz.

Pytanie: Co daja poszczegolne umiejetnosci?
Odpowiedz: Sila doda ci wiekszej sily ataku. Obrona zwiekszy twoje uniki. Zrecznosc zwiekszy szanse na zadanie ciosu. Wytrzymalosc sprawia, ze ciosy przeciwnika sa slabsze oraz twoje hp szybciej sie regeneruje.
Charyzma zwieksza szanse na podwojny atak oraz pozwala znalesc bardziej "bogatych" przeciwnikow w wyszukiwarce.


*************************



Tak oto doszliscie do konca tego FAQ.
Wierze, ze z ta wiedza na pewno bedziecie dobrymi graczami i klanowiczami.

FAQ by Airuk & Saight.

Kopiowanie bez zgody wlasciciela zabronione.

Masz jakies pytanie, ktore nie pojawilo sie w FAQ? Napisz do mnie wiadomosc, a na pewno ci pomoge.


Dimitar Berbatov
http://img268.imageshack.us/img268/9118/liderklanudarkness2.png

Offline

 
Uwaga uwaga Każdy ma obowiązkowo sciągnąć Team-speaka (TS) http://www.softmania.pl/program-1398-team_speak.html#m

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zieloneoczy.pun.pl www.everquest.pun.pl www.zumico.pun.pl www.angels-and-demons.pun.pl www.narutomugen-inne.pun.pl